Dopis pro tebe, Ženo

dopis pro mou klientku (minulou i budoucí)

Milá Ženo,

často přicházíš a ještě než začneme fotit, mi ukazuješ ty části tvého těla, o kterých jsi někde v průběhu života nabyla dojmu, že nejsou v pořádku a že se moc nehodí na focení.

Vnímám to, vnímám Tě, protože to znám. Ale dovol si myšlenku, že ten pohled sama na sebe a Tvé tělo, Ti možná můžu, aspoň na jedné fotce, změnit.
Neslibuju Ti to, ale moc bych si to přála. Aby ses uviděla jinak, tak jak Tě vidím já.

Já na Tvým ženským těle žádné nedostatky nevidím, dívám se do Tvých očích. Někdy Tvé oči říkají něco jiného, než Ty sama. Jsou zranitelné, zraněné, veselé, unavené, neklidné… Haleď, je to všechno v pohodě:)). Ale dovol si v tom spočinout, v tom jaká jsi právě dnes, právě teď, vyfotím Tě, souhlasíš? 

Beze slov. A někdy se slovy a Tvými příběhy. Kéž bych někdy já sama byla odvážnější a zavedla Tě pár otázkami ještě hlouběji do Tvého nitra.

Víš proč mě to tam pořád tak láká? Protože jsem několikrát zažila ten fascinující čas s nějakou Tebou ženo a pak vznikající Fotky! Když se to občas stane, tak mi pak říkáš, že Ti fotky jsou trošku jedno, že jsi přišla pro “tohle” … ani nevím pro co :D, asi pro to všudypřítomné krásno, které obě v ten čas cítíme.

Samozřejmě né pokaždé je to třeba, někdy prostě “jen” fotíme a je to stejně super. S každou jednou Tebou je to jiný. Pojďme si to všechno jen užít. Vždyť o co jiného jde 🙂

#budme si bliz
#zastav se
#zena
#jsi krasna

Mohlo by vás také zajímat

MARTI-zrno-22

Dopis pro tebe, Ženo

dopis pro mou klientku (minulou i budoucí) Milá Ženo, často přicházíš a ještě než začneme

Deni-filtr-148

Odpoledne s Deni

Deni je krásná mladá žena a skvělá tatérka, která zdobí ženské tělo krásnými, jemnými, barevnými